Sıkça Sorulan Sorular

Genel sorular

Günün fırsatı nedir?

İzmirgeziyor'da her gün sizlere yeni bir tatil fırsatı sunuyoruz. Günün fırsatı sitemizde bu gün yayınlanmakta olan tatil fırsatımızı ifade ediyor. 

Günün fırsatını nasıl satın alabilirim?

İzmirgeziyor'a birkaç adımda üye olduktan sonra ana sayfamızdaki "Fırsatı Al" butonuna tıklıyorsunuz.   Fırsatımızdan faydalanmanızı sağlayacak fırsat kodunuzu size ulaştırıyoruz.

İzmirgeziyor fırsat kodlarının kullanımına ilişkin sorular

Fırsat kodu nedir?

Her müşterimiz için özel olarak ürettiğimiz  bu kod, sizin fırsattan faydalanabilmenizi sağlayan ve işletmelere isminizle birlikte ilettiğimiz koddur. Kodlar her fırsat için kişiye özel üretilmektedir. Sahibinden başkası tarafından kullanılması mümkün değildir.

Fırsat kodumu bana nasıl ulaştıracaksınız?

Fırsatı satın aldığınızda özel olarak ürettiğimiz kodu sizinle SMS ve e-posta yoluyla paylaşacağız. SMS ya da e-postanızı kaybederseniz sitemizin "Fırsatlarım" sayfasından kodunuzu tekrar edinebilirsiniz.

Fırsat kodumu nasıl kullanacağım?

Fırsatın sunulduğu tur acentasına, isminizle birlikte fırsat kodunuzu beyan ettiğinizde size özel indirim geçerli olacaktır.

 

İzmirgeziyor fırsat kodlarının kullanımına ilişkin sorular

Günün fırsatını Sadece bugün mü kullanabiliyorum?

Hayır, günün fırsatını satın aldıktan sonra geçerli olduğu süre boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Örneğin eğer fırsat üç ay boyunca geçerli ise satış tamamlandıktan sonraki üç ay boyunca istediğiniz gün kullanabilirsiniz.

Diğer sorular

İzmirgeziyor nedir?

İzmirgeziyor indirimli olarak İzmir acentaları tarafından hazırlanmış olan Turlar ve Konaklamaları üyelerine indirimli olarak sunan özel bir Turizm sitesidir.

Aldığım fırsatı aynı gün kullanmak zorunda mıyım?

Hayır. Fırsatların hepsinin bir son kullanma tarihi var. Son kullanma tarihi bitene kadar fırsat ayrıntılarında belirtildiği şekilde kodunuzu kullanabilirsiniz.

Fırsatın değerini bir seferde kullanamadım, daha sonra kalanı kullanabilir miyim?

Hayır. Satın aldığınız fırsatın kullanmadığınız kısmını daha sonra kullanamazsınız fakat bir arkadaşınızla beraber fırsatın hepsini beraberce kullanabilirsiniz.

İzmirgeziyor güvenli mi?

Kesinlikle. Kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi SSL sertifikası kullanarak bankalara iletiyoruz. Bu bilgileri biz dahil kimse göremiyor. Ödemenizi dilerseniz 3D Secure sanal kimlik doğrulama sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz

Fırsatı iade edebilir miyim?

Fırsatı kodunuzu aldığınız günü takiben yedi iş günü içerisinde iade talebinizi bize e-posta ya da faks yoluyla yazılı olarak iletmeniz sonrasından isteğiniz değerlendirmeye alınacaktır. Geçerli iade talepleri alışveriş tarihini takip eden ortalama yedi iş günü içinde alışveriş yapılan kredi kartına iade edilecektir. Kullanılan kodların iadesi yapılamamaktadır.

İşletmem İzmirgeziyor'da nasıl yer alır?

Ayrıntılı bilgi için işletmeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Her türlü soru ve sorununuz için bize;

info@expoturizm.com  e-posta adresinden veya,

0 (232) 463 84 79 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 

İzmirgeziyor ve İşletme birbirinden bağımsız ve ayrı tüzel/gerçek kişiler olup, İzmirgeziyor hiçbir surette Hizmetler'in Sağlayıcısı ve/veya İşletme'nin acentesi, bayii, vekili, temsilcisi vb. değildir. İşletme Hizmeti Üyelere sağlamakla tek mükellef ve Hizmetin satıcısı ve sağlayıcısıdır. Diğer taraftan İzmirgeziyor yalnızca Üye'ye ve İşletme'ye aracılık eder ve Üyeler ile İşletme'nin tarafı olduğu temel hizmet satış ilişkisinin tarafı değildir.